Бронювання від мобілізації у “Дії” забере близько години, – Мінцифри – Суспільство

Бронювання від мобілізації у "Дії" забере близько години, - Мінцифри - Суспільство

Процес бронювання від мобілізації за допомогою “Дії” забиратиме близько години. Відповідь щодо кожного конкретного працівника отримає начальник підприємства, який подав відповідний запит. Про це розповіла заступник директора Директорату з розвитку електронних послуг Мінцифри Валерія Ткач в ефірі телемарафону.

– Усі процеси відбуватимуться протягом години. Щойно керівник підприємства подасть працівника на бронювання, буде проведено всі необхідні перевірки. Керівник отримає інформацію щодо кожного працівника, заброньований він чи ні, – розповіла Ткач.

За її словами, інформацію про бронювання працівник зможе побачити у додатку “Резерв+” у військово-обліковому документі. Також буде можливість роздрукувати паперовий документ. Забронювати зможуть співробітників підприємств, які визнані критично важливими для функціонування економіки України або забезпечують потреби Сил оборони. Отримати бронь можна, якщо працівник працює у зазначених категоріях компаній, є у переліку реєстру військовозобов’язаних,
має трудові відносини, які підтверджують, що особа справді працевлаштована на підприємстві.

16 червня стало відомо, що співробітників аграрного сектору в Україні звільнятимуть від мобілізації на рік. Це рішення ухвалено для забезпечення безперебійної роботи аграріїв. 7 червня влада домовилася про бронювання 90% рятувальників та поліцейських. 10% співробітників ДСНС мають вибір – мобілізуватися до лав Збройних сил України, Національної гвардії або Державної прикордонної служби.
Джерело