Блокада на кордоні: на пунктах пропуску перебуває 1700 вантажівок

Блокада на кордоні: на пунктах пропуску перебуває 1700 вантажівок

Фото: Getty Images Польські фермери продовжують блокувати пункти пропуску на кордоні з Україною

Польські фермери знову поновили своє блокування в пунктах пропуску Шегині і Краківець, розповіли в ДПСУ.

Польські фермери продовжують блокувати пункти пропуску на кордоні з Україною. На двох пунктах стоять у чергах понад 1700 вантажівок. Про це заявив речника Державної прикордонної служби України Андрій Демченко в ефірі телемарафону Єдині новини.

“Коли розблокували ці напрямки (Шегині і Краківець, – ред.), ми почали знову зауважували інтенсивність руху, як на виїзд з Польщі, так і в бік Польщі. Нагадаємо, що ці напрямки вони раніше розблоковані, але протягом останніх двох днів польські фермери знову поновили своє блокування цих напрямків”, – розповів посадовець.

За його словами, на пунктах пропуску Шегині-Медика та Краківець-Корчова в чергах стоять понад 1700 вантажівок.

“Інтенсивність руху тут на цю мить відмічається відповідно до пропускної спроможності кожного з цих пунктів пропуску”, – резюмував Демченко.

Нагадаємо, поляки вже півроку протестують проти ввезення української агропродукції, планів Єврокомісії продовжити економічний безвіз з Україною ще на рік, а також проти “зеленого курсу” ЄС.

Додамо, що 28 березня у Варшаві відбулась міжурядова зустріч України та Польщі, на якій сторони представили спільну позицію щодо розблокування кордону.

Джерело