Біля Вовчанська і Стариці тривають бої – Генштаб

Біля Вовчанська і Стариці тривають бої - Генштаб

Фото: Getty Images Український танк рухається вулицею Вовчанська

На Покровському противник намагається знайти слабкі місця в обороні ЗСУ біля Уманського та Сєвєрного.

З початку поточної доби російські загарбники 58 разів намагалися витіснити українських захисників із займаних позицій. Про це  повідомив Генштаб ЗСУ у вечірньому зведенні в понеділок, 20 травня.

“Ще продовжуються бойові зіткнення на 17 ділянках. Ворог продовжує найактивніше атакувати на Покровському напрямку… На Харківському напрямку тривають бої біля Стариці та Вовчанська”, – йдеться у зведенні.

На Куп’янському напрямку окупанти намагаються просунутися вперед у районах Синьківки, Берестового та Іванівки. Ситуація там контрольована. ЗСУ відбили три атаки біля Новоєгорівки та Синьківки.

На Сіверському напрямку наші захисники стримують натиск ворога, який намагається просунутися в районі Білогорівки. Сили оборони жорстко припинили активність окупантів біля Виїмки та Роздолівки.

На Краматорському напрямку триває бій у районі населеного пункту Новий. Ворог уже зазнав невдачі в шести атаках раніше вдень на цьому напрямку.

На Покровському напрямку загальна кількість бойових зіткнень зросла до 24, вісім із яких ще тривають. Противник намагається знайти слабкі місця в обороні біля Уманського та Сєвєрного.

На Времівському напрямку ЗСУ відбили чотири ворожі атаки біля Старомайорського. Противник двічі супроводжував свої дії завданням авіаударів.

Нагадаємо, за минулу добу ЗСУ знищили близько 1400 росіян. Також ворог втратив майже 40 одиниць бронетехніки, 50 артилерійських систем, дві РСЗВ, чотири засоби ППО, один корабель і 60 автомобілів.

Джерело