Біженка з України відродила один з найстаріших пабів Уельсу – Суспільство

Біженка з України відродила один з найстаріших пабів Уельсу - Суспільство

Фото: THE LAMB

Владислава Крапивка виїхала з Києва після початку повномасштабного вторгнення Росії. Разом з молодшим сином жінка оселилася у місті Ньюпорт (Уельс). Там Владислава врятувала старовинний паб. Про це розповідає BBC.

В оренду паб The Lamb Владислава взяла за півтора року після приїзду. Він знаходиться у центрі міста та закрився у 2023 році. Закрити його вирішили, тому  що кількість відвідувачів зменшилася, а ціни лише зросли. В асортименті пабу були особливі крафтові елі, лагери, сидри та інші спиртні напої з Уельсу й решти Великої Британії. До того ж будівля є пам’ятником архітектури ІІ категорії.

Владислава вирішила врятувати паб. Вона зауважила, що тепер там також будуть українські напої. Жінка сама керувала ремонтом будівлі, 25 000 фунтів стерлінгів (понад 34 000 доларів) на реконструкцію зібрали друзі.

Тож вже у день Святого Давида 1 березня цього року паб знову зустрічав відвідувачів. Усі вихідні тут лунала жива музика, паб святкував своє 160-річчя.

Владислава розповіла, що їй подобається у Ньюпорті. Місто має величезний потенціал. Окрім того, там мешкають дуже приязні та щирі люди.

13-річна Аліса, яка була змушена тікати з України на початку війни, в українському національному одязі грає на піаніно на заході, присвяченому першим роковинам вторгнення Росії в Україну в Ліверпулі. 
Джерело