Бійцям ППО РФ наказали евакуюватись із Криму з сім’ями – партизани

Бійцям ППО РФ наказали евакуюватись із Криму з сім'ями - партизани

Фото: РосЗМІ (ілюстративне фото) Загарбникам з військ ППО наказали евакуюватись із Криму

Даний розвиток подій збігається з переміщенням систем ППО в Бєлгородську область. Крим залишається без належного прикриття.

Військовослужбовці ППО Збройних сил РФ отримали наказ на евакуацію сімей із Криму. Паралельно окупанти створюють нові мобільні групи ППО для боротьби з дронами. Про це повідомляє партизанський рух АТЕШ.

Зазначається, що агент АТЕШ, що входить до розрахунку системи ППО, дислокованої в населеному пункті Осовини в Криму, повідомив про отримання “рекомендації” від командирів почати евакуацію своїх родин у військові містечка Південного військового округу”.

Партизани зазначають, що даний розвиток подій збігається з переміщенням систем ППО в Бєлгородську область. Крим залишається без належного прикриття.

Також повідомляється, що ЗС РФ створюють нові мобільні групи ППО для боротьби з БПЛА, використовуючи ЗУ-23-2. Це вказує на стратегічну переорієнтацію і підготовку до нових викликів в обороні, тоді як основна увага відводиться з Криму.

Нагадаємо, у ніч на понеділок українські військові нанесли низку ударів у тимчасово окупованому Криму і знищили зенітні комплекси російських агресорів. Жодна з українських ракет не була перехоплена “високоефективною” протиповітряною обороною противника.

Раніше дрони СБУ вразили в Криму російський комплекс дальнього радіолокаційного виявлення Небо-СВУ вартістю близько 100 млн доларів.

Джерело