Березень у Києві буде прохолодним та порівняно сухим – синоптики – Суспільство

Березень у Києві буде прохолодним та порівняно сухим - синоптики  - Суспільство

Фото: pixabay.com

Березень 2024 року у Києві буде нетиповим. Очікується прохолодна погода, при цьому середні показники температури будуть трохи вищими за минулорічні. Про це повідомляє погодний портал Wisemeteo.

– Порівняно зі звичайним середнім показником близько +3°C, середньодобова температура на початку березня цього року становитиме близько +4°C….

Фахівці прогнозують, що загалом весна у Києві буде прохолодною та сухою. Очікується спокійна погода із низьким температурним фоном та практично без опадів. З другої половини весни у столиці потеплішає. Середня температура сезону становитиме +10°C, що нижче за температуру весни минулого року.

У неділю, 3 березня, трохи похолодає. Вдень очікується +4+9, на заході – до +7+13 градусів. Дощі можливі у західних областях, на решті території України у неділю буде без опадів. Вітер буде з південного сходу, у східних областях можливі сильні пориви до 15-20 метрів за секунду. У Києві 29 лютого зафіксували одразу два температурні рекорди. Максимальна температура повітря у столиці становила 12,1°С, що перевищило попередній рекордний показник для цього дня у 2008 році на 2,8°С. Середньодобова температура повітря була найвищою за час спостережень у цей день і становила 5,0°, що на 0,4° перевищило попередній рекордний показник 2016 року.
Джерело