Бережіть нерви: чотири найважчі в коханні знаки Зодіаку серед чоловіків

Життя з цими чоловіками — часом справжнє випробування.

Кожна з нас мріє про казкове кохання, де принц миттєво закохується і забирає в країну вічного щастя на білому коні. Однак насправді нам зустрічаються не герої романів, а звичайні земні люди, хай і під маскою принца. Згодом маски злітають, виявляються справжні риси характеру, починають виявлятися тіньові сторони характеру. Для пари настає час випробувань, кожна дрібниця може спричинити суперечки, а то й великі конфлікти, інформує Ukr.Media.

Іноді в такі моменти виникають думки про розлучення: не кожна людина готова боротися за свої почуття та йти на поступки. Особливо, якщо йдеться про представників чотирьох найскладніших знаків Зодіаку в амурних справах. Ці чоловіки вміють перетворити життя своїх обраниць на справжні «американські гірки» — від піку ейфорії до глибокого розпачу. Але до їх непростого характеру можна пристосуватися, якщо заздалегідь знати, що на вас чекає!

Овен

Овен вміє влаштувати справжній феєрверк емоцій: з ним ви переживете незабутні моменти пристрасті, захоплення, проведете незабутні ночі. Цей знак зодіаку часто привертає увагу харизмою та енергією.

Але у якусь мить він починає виявляти упертість і навіть деспотизм, прагнучи нав'язати свою думку і просувати свої інтереси. Дуже важко, коли Овен наполягає на своїх переконаннях і не чує вашої думки. Недарма кажуть: упертий, як баран. І зациклений на собі. Компліменти від нього почуєш рідко, поряд з ним здаватиметься, що він вас не бачить. А ось різкі жарти іноді здаються образливими.

Крім того, чоловік-Овен не завжди ділиться своїми почуттями та думками, що робить його непередбачуваним.

Телець

Телець — справжній романтик, що оточує свою обраницю по-справжньому королівською увагою та любов'ю. Цей чоловік здатний на глибокі та стійкі почуття.

Проте завоювати серце Тельця — завдання нелегке. Якщо він закохується, то зазвичай всерйоз і надовго, і його обраниця має бути готова до того, що його любов буде всепоглинаючою. Телець — вірний і відданий партнер, але при цьому неймовірно ревнивий і власник за вдачею.

Також Тельці відомі своєю практичністю, яка іншим здається жадібністю. Вони не люблять безрозсудні витрати і надають перевагу стабільності. Так що, ніяких дорогих подарунків, а дорогі покупки робити краще потай від нього.

Критика може глибоко поранити Тельця, викликаючи в нього почуття знедоленості. У такі моменти він може йти в себе і займається самоїдством, а ви не зможете йому допомогти, доки він сам не зробить висновків. Тому, будуючи стосунки з Тельцем, намагайтеся підходити до обговорення проблем із делікатністю та тактом, уникаючи відкритої критики.

Близнята

Спочатку стосунки з чоловіком-Близнюком можуть здаватися ідеальними: його енергія безмежна, а вміння знаходити вихід із важкої будь-якої ситуації захоплює. Це робить його надзвичайно привабливим та бажаним. Однак пізніше ви зіткнетеся зі складнощами: дуже мінливий його характер. Недарма Близнята — це ніби дві людини.

Чоловік-Близнята може у якусь мить любити свою партнерку і оточувати її неймовірною увагою, а в іншій поводитися байдуже, ніби його почуття охолонули за ніч. Загалом, це один із найнепостійніших знаків зодіаку в коханні.

Також Близнята схильні до флірту і не бачать у цьому нічого поганого, навіть якщо перебувають у серйозних стосунках. Для них така поведінка — спосіб підтримати інтерес до життя та уникнути рутини. Ревнощі чи спроби обмежити свободу Близнюка тільки розпалюють його інтерес до нових любовних пригод.

Спроби переконати в чомусь Близнюка або довести свою думку зазвичай безплідні, адже його вміння аргументувати і швидкість мислення перевершують усі очікування.

Водолій

Водолії — натури напрочуд інтелектуальні та самодостатні. Цей знак зодіаку цінує свою свободу та особистий простір, тому якщо ви прагнете тісних і відкритих відносин, готуйтеся до труднощів.

Якщо ви закохані у Водолія, важливо поважати його потребу в особистому просторі та не порушувати його межі. Навіть якщо ви вирішите жити разом, будьте готові до того, що він може наполягати на окремих кімнатах. І вже тим більше на етапі знайомства не можна йому нав'язуватися і писати дні і ночі безперервно.

Джерело