Бельгійська вівчарка Баріна, яка служить у ДПСУ, народила 10 цуценят – Суспільство

Бельгійська вівчарка Баріна, яка служить у ДПСУ, народила 10 цуценят - Суспільство

Фото: скрін відео t.me/DPSUkr/20187

Бельгійська вівчарка Баріна народила 10 цуценят у Кінологічному навчальному центрі ДПСУ. Щеняткам вже два тижні, повідомляють у Держприкордонслужбі.

– Наразі малюкам лише два тижні. Вони активно ростуть та перебувають під пильним наглядом мами. Зовсім скоро чотирилапих закріплять за кінологами, які будуть їх дресирувати та готувати до служби,  – йдеться у повідомленні.

До речі, у  2021 році Баріна вже ставала мамою. Тоді вона народила шістьох цуценят.

Ці універсальні собаки використовуються як для пошуку зброї та наркотиків, так і для затримання злочинців. Саме тому собаки цієї породи відмінно зарекомендували себе на службі у прикордонників.

Державний навчальний заклад „Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби України” знаходиться у місті Великі Мости, що на Львівщині. Він є державним професійно-технічним навчальним закладом третього атестаційного рівня.

У віці 18,5 року помер собака породи сіба-іну Кабосу – герой мемів про Doge. З 2022 року собака хворів на хронічну лімфоїдну лейкемію (це один з видів раку крові) і на гострий холангіогепатит — запальне захворювання печінки та жовчовивідних проток. 26 квітня росіяни завдали чергового авіаудару по Харківщині. Травм зазнали четверо людей, троє із яких діти. Постраждав і сенбернар Річард, будинок якого зруйнувала ворожа ракета. 

 

Джерело