Азовцю, який був у полоні, ТЦК відправили повістку – Суспільство

Азовцю, який був у полоні, ТЦК відправили повістку  - Суспільство

Фото: Аня Байда/Facebook

Дружина захопленого в полон старшого сержанта ” Азова ” отримала повістку від Салтівського РТЦК Харкова. Про це вона писала у соцеті.

– Салтівський РТЦК та СП м. Харкова так любить мого чоловіка, бійця бригади Азов НГУ, захисника Маріуполя, який після виходу з Азовсталі вже 21 місяць перебуває у полоні, що на 14 лютого надіслав йому валентинку у вигляді повістки, – написала вона.

Черговий РТЦК запропонував військовослужбовцю їй, військовослужбовцю взяти відпустку та приїхати до Харкова для вирішення питання про порядок денний.

Після коментарів, які вважали, що повістка для полоненого “Азовця” – щось звичайне, його дружина зазначила, що повістка має бути вручена особисто або уповноваженими особами, зі складанням акта про відмову.

8 лютого Україна повернула додому 100 захисників у рамках 51-го обміну. Серед них 49 нацгвардійців, 25 прикордонників та 26 військовослужбовців ЗСУ, включаючи 11 тероборонців. Більшість із них захищали Маріуполь та “Азовсталь”. Цей обмін став найбільшим після довгої перерви і п’ятдесятим з початку вторгнення Росії. 31 січня з російського полону повернулися 207 українців, серед яких були військовослужбовці, які захищали Маріуполь та Херсон, бійці з острова Зміїний, морпіхи та медики. Серед тих, хто повернувся, були 95 військовослужбовців ЗСУ, 56 нацгвардійців, 26 прикордонників, 29 воїнів тероборони та один представник Нацполіції.

Джерело