Аспект Альфонса: Чоловіки цих 4 знаків Зодіаку часто хочуть жити за рахунок жінок

Перевірте список та знак Зодіаку коханого чоловіка.

Пари, де жінка заробляє гроші, а чоловік займається будинком та господарством, вже не дивують. Що говорить астрологія з цього приводу? Швидше перевіряйте знак Зодіаку свого обранця — раптом він із тих, хто хоче жити за рахунок супутниці!

Риби

Чоловіки-Риби одні з найніжніших партнерів. Вони готові носити свою обраницю на руках, буквально здувати з неї порошинки. Але заробляти великі гроші у Риб не завжди виходить. Планета-управитель Риб, Нептун, наповнює людей чутливістю і дарує езотеричні здібності. Чоловіки цього знаку Зодіаку зовсім не проти, якщо їхня обраниця заробляє більше за них. Для них ця ситуація навіть краща — можна кинути зненавиджену роботу і присвятити свою увагу обраниці та духовному зростанню, інформує Ukr.Media.

Рак

Чоловіки, народжені під сузір'ям Рака, можуть відчувати дискомфорт, коли від них очікують на відповідність традиційним чоловічим ідеалам. Місяць, символ жіночого початку в астрології, опікується Раками. Емоційність та чутливість Рака може завадити йому у досягненні кар'єрних висот. Чоловіки цього знаку Зодіаку зовсім не проти жити за рахунок своєї супутниці. Вони не бачать нічого поганого в тому, щоб кожен займався тим, що йому краще виходить. І якщо його обраниця — кар'єристка, то чоловік-Рак із радістю перекладе обов'язок заробляти гроші на неї.

Терези

Терезами опікується інша «жіноча» планета — Венера. На відміну від земних Тельців, які також управляються Венерою, повітряні Терези зазнають труднощів із «заземленням» і більш практичним підходом до життя. Однак чоловіки-Терези рідко опиняються в злиднях. Венера сприяє гарному фінансовому становищу, у тому числі через вдале партнерство.

Близнята

Монотонність зовсім не підходить Близнятам. Чоловіки-Близнята можуть почуватися під замком, коли змушені щодня дотримуватися стандартної рутини з графіком роботи з 9:00 до 17:00. Обранка, на якій триматиметься сімейний бюджет, — мрія для Близнят. Так вони зможуть спробувати свої сили у сфері, яка їх справді цікавить, без страху опинитись у невигідному фінансовому становищі.

Джерело