АРМА передали активи депутата-зрадника з Херсонщини на 640 млн

АРМА передали активи депутата-зрадника з Херсонщини на 640 млн

Фото: news.pn Юрій Ковальов втратив активи в Україні

Мова йде про Юрія Ковальова – старшого брата екснардепа-зрадника Олексія Ковальова, стверджують ЗМІ.

Арештовані активи херсонського депутата-зрадника на понад 640 млн гривень перераховані до фонду держави. Про це повідомила Нацполція у четвер, 15 лютого.

Загалом арешт було накладено на земельні ділянки загальною вартістю 524,7 млн гривень; інше рухоме та нерухоме майно (транспортні засоби, зброя, житлові та господарські споруди) на 93,134 млн гривень; корпоративні права юридичних осіб на 22,6 млн гривень. Загальна сума арештованого майна склала 640 441 800 гривень.

У минулому році слідчі повідомили заочно 44-річному ексдепутату Херсонської обласної ради про підозру в причетності до злочинів за статтями про колабораційну діяльність і державну зраду (ч.2 ст.111, ч.5 ст. 111-1 КК України) Йому загрожує позбавлення волі на строк 15 років або довічне ув’язнення з конфіскацію майна.

А нині слідчий суддя підтримав клопотання слідства щодо передачі арештованих активів до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

За даними сайту news.pn, мова йде про Юрія Ковальова – старшого брата екснардепа-зрадника Олексія Ковальова.

Як відомо, 28 серпня 2022 року Олексія Ковальова було вбито. Він загинув внаслідок вогнепального поранення в шию у себе вдома у Голій Пристані. Жертвою також стала його співмешканка.

Активи колаборанта Сальдо та його сім’ї передали державі

Джерело