Арахамія: Нова хвиля мобілізації не зможе відбутися без демобілізації – Суспільство

Арахамія: Нова хвиля мобілізації не зможе відбутися без демобілізації - Суспільство

Фото: t.me/David_Arakhamia

Глава фракції партії “Слуга народу” у парламенті Давид Арахамія заявив, що нова хвиля мобілізації не відбудеться без демобілізації, оскільки на оснащення та навчання людей потрібні додаткові витрати. Про це він заявив в інтерв’ю східноєвропейському бюро Report.

– Україна шукатиме можливості фінансування нової мобілізації за рахунок внутрішніх джерел, оскільки ситуація із зовнішнім фінансуванням досить складна: Нещодавно Євросоюз прийняв програму в 50 млрд євро терміном на 4 роки. Тобто ми маємо певні фінансові кошти на майбутні 4 роки. Минулого тижня я був у США та став свідком підтримки України. Однак усередині ще залишаються невирішеними питання, пов’язані з кордоном, – зазначив Арахамія.

Він також нагадав, що під час підготовки до контрнаступу Україна мала понад 200 тисяч кваліфікованих солдатів. Деякі з них пройшли навчання у Румунії, Франції, Італії, Іспанії та інших країнах. За наявними домовленостями навчання проводилися за рахунок цих країн.

7 лютого Верховна Рада ухвалила оновлений урядовий законопроект про мобілізацію у першому читанні. Раніше Арахамія заявив, що до другого читання в оновленому урядовому законопроекті про мобілізацію переглянуть два найбільш спірні пункти. Зокрема про блокування особистих рахунків.
Джерело