Ані Лорак вперше за 14 років випустила пісню українською

Трек отримав назву Бачила.

Ані Лорак проникливо заспівала романтичну баладу "Бачила" в новому кліпі, інформує Ukr.Media.

У п'ятницю, 24 вересня, популярна виконавиця Ані Лорак вперше за довгий час порадувала своїх шанувальників романтичною баладою українською мовою. Новий трек співачки отримав назву "Бачила".

Протягом 14 років фани артистки чекали виходу пісні на її рідній українській мові, про що неодноразово писали в коментарях в соціальних мережах. За словами Лорак, вона давно планувала презентувати трек українською, але дуже ретельно підходила до вибору пісні.

Через роки пошуків, Ані Лорак сама написала ліричну композицію, яка завдяки унікальному вокалу по-особливому зворушливо розкриває її внутрішній світ. "Бачила" — це мелодійний симбіоз приємної меланхолії і особистих переживань. Як каже Ані Лорак, це спогад-сповідь про те, що навіть попрощавшись з любов'ю, вона не попрощається з тобою, а буде жити в серці, незважаючи ні на що.

Візуальний ряд "Бачила" переповнений образами і символізмом. Історія бере свій початок з біблійної легенди про Самсона і Даліла, коли, відрізавши волосся, героїня втрачає свою силу. Оголена душею і ранима, Ані Лорак передає внутрішній біль за допомогою символів і національних елементів.

У відео Ані Лорак з'являється в трьох унікальних образах ручної роботи. Одне з нарядів, вишиванка глибокого червоного кольору, було створено вишивальницями з Буковини-Батьківщини артистки — і відображає етнічний код цього краю.

Щоб створити ефект обсягу-обльоту, зберігаючи при цьому пластику і рух артиста, для зйомок кліпу вперше використовувалася технологія Bullet Time з 25 камер, яка працювала не в режимі серійної фотозйомки, а в режимі відеозйомки.

"Я написала слова з глибини свого серця. На додаток мені хотілося створити особливий візуальний ряд. Кліп дуже тонко і точно відображає мій внутрішній стан", — говорить Ані Лорак.

Джерело