Алена Делона суд визнав недієздатним, а його дітей позбавили права догляду за ним

29 січня 2024 року французький суд виніс вердикт щодо легенди кінематографа.

Як стало відомо, Алена Делона визнано недієздатним. Так, у понеділок 29 січня 2024 року французький суд виніс вердикт щодо легенди кінематографа. При цьому, що цікаво, правосуддя також вирішило, що спадкоємці знаменитості не мають права доглядати батька. Що ж вплинуло на це і хто прийматиме рішення за актора?

Алена Делона визнано недієздатним

Поза сумнівом, новина про те, що Алена Делона визнано недієздатним, стала ударом для його спадкоємців. Згідно з рішенням суду, сини Ентоні та Ален-Фаб'єн та донька Анушка позбавлені права надавати догляд зоряному батькові. Більше того, для них повністю знято питання про те, щоб возити батька на медичне обстеження. При цьому вони не зможуть втручатися у проведення медичних процедур, інформує Ukr.Media.

Але хто ж у такому разі зможе розпоряджатися нерухомим майном та іншими питаннями? Як уклав суд, цю роботу візьме наданий у законодавчому порядку державний агент. Більше того, останній займеться не лише медичними обстеженнями, а й видатками.

Цікаво, що діти Делона боялися за свого батька. Що вже казати, Ентоні неодноразово заявляв про «критичний» стан справ. Однією з найгучніших фраз спадкоємця актора стали слова про «останнє Різдво». «Батько більше не може терпіти агресивну поведінку свого сина, який постійно стверджує, що той збожеволів», — поділилася улюблениця Алена Анушка.

«Суперечка закінчиться раз і назавжди»

До речі, не останню роль у судових розглядах відіграла й кохана Делона 66-річна Хіромі Роллен. Так, партнерка знаменитості нещодавно звинувачувала дітей актора у спробі позбавитися зіркового батька. Адже, за словами японки, Ентоні активно виступав проти медичного втручання, агітуючи за свіжі соки.

Тепер у дітей французького актора немає жодного доступу до інформації, що стосується медичного стану батька. «Це дозволить третій стороні допомогти Алену Делону із його медичними обстеженнями. Суддя вважав за необхідне позбавити дітей Делона керувати медичними обстеженнями їхнього батька», — заявив адвокат.

Щоправда, Ентоні така ідея зовсім не сподобалася. Адже, за його словами, адвокати й досі не особливо переймалися хворобою Альона Делона. А тому син знаменитості вважає, що «ця медична суперечка закінчиться раз і назавжди».

Джерело