81-річна лучанка, яка з кожної пенсії донатить на дрони, отримала відзнаку від ГУР – Суспільство

81-річна лучанка, яка з кожної пенсії донатить на дрони, отримала відзнаку від ГУР  - Суспільство

Фото: Суспильне

81-річна мешканка Луцька Тамара Лазаренко щомісяця зі своєї пенсії відправляє гроші на потреби Збройних сил України. Такий патріотизм вразив українських захисників, і днями жінка отримала подяку від Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України. Про це повідомили у пресцентрі ГУР у Facebook.

Привітати жінку та подякувати за допомогу війську до Луцька приїхав речник ГУР Андрій Юсов. Він передав жінці нагороду від Кирила Буданова та його особисте відеозвернення до лучанки.

– Без вас та мільйонів українців, які підтримують українське військо, нам було б набагато складніше відправити на дно і “Сергія Котова”, і багато інших російських кораблів. Ваш приклад надихає українців підтримувати армію та наближати українську перемогу, – сказав Кирило Буданов.

Сама пенсіонерка зізналася, що усі свої донати записує у зошит, де паралельно веде статистику затоплених російських кораблів. Гроші на ЗСУ вона відправляє з кожної пенсії – каже, що спочатку донатить військовим, а вже потім купує собі ліки чи якісь смаколики.

У ніч проти 6 травня Головне управління розвідки вразило морським безпілотником російський швидкісний катер у районі бухти Вузька тимчасово окупованого Криму. А раніше морський дрон Magura V5 вразив російський ракетний катер «Ивановец» біля окупованого Криму.
Джерело