8-річний хлопчик зі Львівщини півтора року жив з хвойною гілочкою у бронхах – Суспільство

8-річний хлопчик зі Львівщини півтора року жив з хвойною гілочкою у бронхах - Суспільство

Фото: facebook.com/OHMATDYTLVIV

Хірурги Центру дитячої медицини (лікарня «Охматдит») успішно прооперували 8-річного хлопчину з Брюховичів Львівської області, який півтора року жив з хвойною гілочкою у бронхах. Причину постійних захворювань дитини вдалося встановити не одразу. Підозрювали навіть туберкульозну пневмонію. Про це повідомляє у Facebook лікарня “Охматдит” Центру дитячої медицини. 

Влітку 2022 року у хлопчика почала боліти спина і підвищилася температура. Тоді місцева лікарка направила дитину до однієї із лікарень Львова. Там зробили обстеження і поставили діагноз “правостороння пневмонія”. Пролікували антибіотиками та виписали додому. За певний час симптоми повторилися. Хлопчик навіть кашляв кров’ю. Каретою швидкої допомоги Любомира доставили до одного з львівських шпиталів. Лікарі знову поставили діагноз “правостороння пневмонія”. За кілька місяців усе повторилося із ідентичними симптомами.

Мама хлопчика вдарила на сполох, адже захворювання постійно рецидивувало. Ще більше жінку лякала постійна кровотеча під час кашлю у дитини.

– Що я тільки не думала. Після крайньої виписки із лікарні нам сказали, що це туберкульозна пневмонія. Ми здавали усі можливі аналізи, робили усі обстеження. Обходили усіх лікарів міста, по суті, аби встановити вірний діагноз, адже ніхто не міг визначити причину. Я вже сама шукала різних лікарів по Львову. Дехто казав, що це може проблема із судинами. Ми ходили навіть до гематолога. Я почала в інтернеті шукати ще лікарів і натрапила на інформацію про “Охматдит”, – розповіла мама хлопчика Марія

Вона привела дитину до приймального відділення лікарні “Охматдит”, де Любомира спеціалісти одразу оглянули та обстежили. Лікарі вирішили зробити Любомиру бронхоскопію, під час якої виявили, що у дитини у бронхах стороннє тіло – маленька хвойна гілочка, яка і була причиною всіх симптомів.

Любомира успішно прооперували і видалили гілочку з бронхів. Хлопчика вже виписали додому.

У Львові врятували 10-місячного малюка з пухлиною печінки, що була більшою за сам орган. Лікарі кажуть, що така патологія дуже рідкісна і зустрічається у двох малюків зі 100 тисяч новонароджених. У львівській дитячій лікарні Святого Миколая врятували 5-річного сина українського захисника. У хлопчика практично загинула нирка, а замість неї утворився великий мішок з інфікованою сечею. 

 

Джерело