6 знаків Зодіаку, у яких відбудеться кардинальна зміна у коханні та шлюбі у 2024 році

У 2024 році світ продовжує переживати вплив Кармічних Вузлів, що йдуть по осі Терези та Овен, яка відповідає за стосунки та любов.

Феноменальна кількість розлучень і весіль, а також глобальний перегляд самої цінності кохання — ось, що чекає на всіх нас. Вся річ у тім, що Вузол минулого Кету, що знаходиться у Терезах аж до січня 2025 року, закликає зробити якісні відносини своїм фундаментом, який повинен допомагати реалізувати себе, інформує Ukr.Media.

Входячи у відносини чи аналізуючи взаємодію Космосу з партнером, важливо пам'ятати, що це людина транслює ваше ставлення до себе. Плюс навіть негативні сценарії ваших відносин підсвідомо сприймаються вами як прийнятні, тому перед тим, як піти від людини або шукати нового партнера, важливо поставити собі питання — а що для мене Ок і чого я хочу реально від любовного союзу?

У 2024 році нас також очікує перехід Юпітера, планети подарунків та допомоги від Всесвіту на знак Близнята. Звідти гігант даватиме трін до Вузла минулого — з 10 по 15 липня 2024 року ви можете зустріти кохання, яке кармічно було призначено вам. Тому запишіть ці дати в календар і не забудьте влітку з ним звіряться.

Які знаки зодіаку матимуть зміни у відносинах у 2024 році?

Овен

Вузол Майбутнього йде за вашим знаком, даючи вам феноменальний шанс на зліт. А ось вузол минулого змушує оцінити, наскільки ваш союз є вашим «місцем сили» і тим, на що ви можете спиратися. Тому ваш шлюб чи тривалі любовні стосунки чекає на серйозну перевірку — з 25 березня по 8 квітня, а потім з 18 вересня по 17 жовтня. У ці дати ви або розлучитеся, або зможете узаконити ваш союз.

Для одиноких Овнів настає чудова пора для знайомств — Юпітер заходить у ваш сектор поїздок та навчання, де з'єднується з Венерою у червні 2024 року. Саме тоді ви можете зустріти любов, надіслану згори.

Терези

Весь 2024 ви будете перебувати в аналізі відносин, причому ваші висновки можуть значно вплинути на ваш розвиток і самооцінку. Вузол минулого йде за вашим знаком, а значить на вас чекає глобальна трансформація, ініційована партнером. Ключовою датою перевірки відносин стане Повня у Терезах 23 березня, а потім Повня в Овні 17 жовтня. У ці дати ви можете пережити розлучення, або зважитеся на серйозний крок.

Самотні Терези повинні готуватися до весни 2024 року — з 17 по 20 квітня та 19-20 травня ви можете зустріти кохання свого життя.

Близнята

У 2024 році планета щастя та управитель вашого сектору шлюбу Юпітер заходить у ваш знак! Це означає, що у вас з'явиться друга половинка. До речі, людина може з'явитися мало не раптово і за рік ви наважитеся з нею до узаконення стосунків. За Юпітером людина буде старшою за вас, ймовірно іноземка або людина, яка часто проживає за кордоном. За професією може бути юрист, викладач, представник сфери дипломатії чи культури.

Для Близнят, які перебувають у шлюбі, важливим стане вересень, тому що починаються затемнення у ваших кардинальних будинках гороскопа. Вже 18 вересня відбудеться Повний місяць у секторі статусу, що може принести розлучення. Він буде вам вигідним, оскільки за Юпітером ви отримаєте фінансові відступні.

Діва

Всесвіт продовжує трансформувати вас, щоб ви навчилися вибирати себе та свої пріоритети. Саме тому з 25 березня по 8 квітня затемнення в секторі кризи та самооцінки змусять вас переглянути ставлення до себе, а також змінити погляди на чоловіків, яких ви обираєте. У вас явно вийде вдала внутрішня робота, адже планета кохання Венера стане на Вузол майбутнього з 17 по 20 квітня і принесе вам яскравий роман! До речі, відносини з цією людиною можуть фантастично швидко розвиватися, що до червня 2024 дасть вам бажання навіть заявити про них публічно.

Вся справа в Юпітері, який керує вашим сектором сім'ї та шлюбу — він стає у найвищу точку вашої натальної карти 26 травня, а 14 та 15 серпня з'єднується з Марсом — ваш шанувальник зробить важливий крок для розвитку вашого союзу. Повний місяць у Рибах, які відповідають за ваше партнерство, відбудеться 18 вересня — саме цього дня буде прийнято важливе рішення (вам можуть запропонувати руку та серце). Також весь рік можлива вагітність.

Риби

У 2024 році Всесвіт починає змінювати ваші відносини з партнером, адже з 18 вересня затемнення переходять у ваш знак — ви сильно змінюєтеся, у зв'язку з чим і змінюється ваш погляд на партнерство. Будьте впевнені, ви відчуєте глобальне перемикання всередині, ніби вас осяє які стосунки вам потрібні!

Ключова подія відбудеться в момент з'єднання Меркурія (планета вашого партнера) з Вузлом майбутнього в Овні — 19 та 20 березня, потім з 21 квітня по 1 травня. Ви можете зустріти чоловіка мрії, хоча ймовірно ви спочатку приховуватимете ваш роман або він почнеться по листуванню. Але вже до Молодика в Діві 3 вересня ви захочете вступити в новий цикл кохання.

Для заміжніх Риб з осені 2024 року почнеться період перевірки шлюбу — Сатурн йде за вашим знаком, змушуючи тверезіше і холоднокровніше дивитися на партнера. Тому в Повний місяць 18 вересня ви можете зважитися на розлучення, а 30 вересня підпишете документи про розлучення.

Стрілець

Юпітер — планета ваших відносин, заходить у ваш сектор шлюбу, що може автоматично зробити величезну перестановку у вашому союзі. Якщо ви одружені, то ви можете зустріти людину, яка ніби відповідатиме всім вашим мріям про ідеального партнера і ви можете зважитися на розлучення. А якщо ви самотні, то протягом 1,5 років, починаючи з 26 травня 2024 року, ви зустрінете людину, накреслену долею. Будьте уважні до спалахів пристрасті 19 і 20 березня, потім з 21 квітня по 1 травня — це може бути партнер.

Вся річ у тім, що з вересня 2024 року починаються затемнення у ваших секторах кар'єри та сім'ї, що може кардинально змінити ваше життя. Вузол минулого перейде до сектору статусу, що дасть або зміну кар'єри чи розлучення вже у вересні 2024 року. А ось рішення про спільне проживання з новим партнером ви можете прийняти на Повний місяць у Рибах 18 вересня.

Джерело