6 знаків Зодіаку, які краще залишаться самотніми, ніж із розбитим серцем

Якщо їм зроблять боляче, надалі вони остерігаються наступати на ті самі граблі.

Існує безліч факторів, що впливають на наші відносини та щастя, і знак Зодіаку — один із них. Представникам деяких сузір'їв важко впоратися з розбитим серцем. Вони частіше за інших вважають за краще бути самотніми:

Рак

Раки мають високу чутливість і можуть глибоко переживати емоції. Розбите серце їм особливо важка ноша. У деяких випадках навіть непідйомна. Вдруге тягнути стільки болю вони остерігаються, інформує Ukr.Media.

Риби

Риби схильні до глибоких емоційних переживань і розбите серце може зруйнувати їм життя. Виринути із глибин своїх страждань Рибам буває дуже непросто.

Терези

Терези прагнуть гармонії у відносинах, і розрив може для них бути надто складним випробуванням. Вони довго залишаються самотніми, зважуючи всі за і проти.

Скорпіон

Скорпіони сприймають стосунки дуже серйозно, і серце може залишити глибокі емоційні рани. Ці рани з часом, звичайно, загояться, але шрами завжди нагадуватимуть Скорпіону про перенесений негативний досвід. Повторити подібне він буде не згоден.

Тельці

Тільці цінують стабільність та комфорт у стосунках. Якщо їм вкотре розіб'ють серце, надалі вони остерігаються наступати на ті самі граблі. Ризик не для Тельців.

Козероги

Козероги зазвичай дуже віддані та відповідальні у відносинах. Розбите серце може для них бути складним випробуванням, і вони можуть віддати перевагу самотності, яка для представників цього знака менш болісна.

Джерело