5 знаків Зодіаку, на яких найбільше вплине Ретроградний Плутон з 2 травня до 12 жовтня

Що цікавого у Ретроградному Плутоні та чому його не варто боятися?

Плутон — планета глибинних трансформацій, переродження особистості, і навіть багатьох «заборонених» тем. Але боятися цієї планети та її впливу зовсім не варто. Плутон — мудрий учитель, який підказує, де ми можемо стати кращими.

Щороку Плутон починає Ретроградний рух приблизно в той самий період і триває більше 4-х місяців. Цього року Плутон рухатиметься у Ретроградному напрямку із 2 травня по 12 жовтня, інформує Ukr.Media.

Починає він свій рух у Водолії, а вже у вересні переходить у сузір'я Козерога. Саме тому наступні 5 знаків Зодіаку найсильніше відчуватимуть вплив Ретроградного Плутона.

Козеріг

Козероги звикли жити своєю роботою. Якби це було можливо, вони будували б особисте життя зі своїми проектами. Проте всіх грошей світу не заробити, і про це Вам чемно нагадає мудрий Плутон. Можлива зміна у фінансах спричинить зміни і в самооцінці, самовідчутті, прийнятті свого «я». Пам'ятайте, Ваша працездатність — чудова та виняткова риса, проте турбота про себе дозволить Вам бути більш продуктивними. Вам би не хотілося пропустити цікавий проєкт через проблеми зі здоров'ям, чи не так?

Телець

Для Тельців настає час проявити себе у повній красі на роботі! Ретроградний Плутон розпочне свій рух у Вашому 10 будинку визнання та соціального статусу. Ви чітко побачите свої цілі та орієнтири, а також зрозумієте, як ефективніше досягати бажаного на роботі.

Однак будьте уважні у розмовах з колегами: не дозволяйте собі задирати ніс надто високо, інакше таємні заздрісники швидко придумають план щодо Вашого «упокорення».

Лев

Серйозні зміни торкнуться Вашої сфери довгострокових відносин. Якщо Ви вже перебуваєте у відносинах, то вони будуть піддаватися безлічі перевірок Всесвіту. Якщо ж Ви самотні, то з'явиться можливість зустріти кармічного партнера.

Не в кожну справу треба кидатися без роздумів. Іноді краще «притримати» себе та зважити всі плюси та мінуси.

Скорпіон

Сильний вплив Ретроградного Плутона відчуватимуть і Скорпіони, адже Плутон — одна з їхніх планет-управителів. Вам слід згадати своє дитинство: щасливі і не дуже моменти. Ви можете проходити через схожі ситуації, що й у свої юні та шкільні роки. Візьміть відповідальність за своє життя. Пам'ятайте: те, що було, вже минуло, тепер Ви є доросла людина і можете по-іншому реагувати на схожу з дитинства ситуацію.

Водолій

2024 рік — один із найважчих для Водоліїв. Багато циклів підходять до свого завершення. Настав час для нової ери! Цього року Ретроградний Плутон розпочинається у Вашому знаку Зодіаку. Ваша самооцінка, «его» та особистість загалом пройдуть перевірку на міцність від Плутона. У вересні чекайте на отримання великої кількості «інсайтів» і підказок від Всесвіту: Ретроградний Плутон перейде у Ваш 12 будинок.

Джерело