4 знаки Зодіаку, у яких будуть серйозні фінансові зміни через Ретроградний Меркурій у серпні та вересні

Як вплине на гроші Меркурій уже цього місяця.

Ретроградний Меркурій завжди приходить у наше життя з однією метою — переробити те, що погано працює та не сприяє нашому майбутньому прогресу. Цього разу Меркурій буде ретроградним у знаку Діва з 20 серпня по 15 вересня у сузір'ї, яке відповідає за механізми, роботу, робочі колективи, здоров'я та техніку. У даному випадку його завдання — опрацювати те, що погано зарекомендувало себе в цих сферах вашого життя, інформує Ukr.Media.

У загальному сенсі Меркурій управляє комунікаціями та документами, а отже можна легко переробити свій трудовий договір, пройти чек-ап організму, покращити режим та побут. Якщо у вас є проблеми в робочому колективі — час перерозподілити роботу між людьми, зробити переоцінку обов'язків. Те саме стосується побуту та режиму — до 15 вересня ви можете помітно покращити свій спосіб життя.

Щодо грошей, то Ретроградний Меркурій сприятиме серйозним фінансовим покращенням завдяки тріну з Юпітером у знаку Тельця. А отже, у багатьох можуть покращитися фінансові питання завдяки протекції керівництва або якихось ваших вчителів, продюсерів або тих, з ким можна вступити у вигідний партнерський союз.

Лев

Ретроградний Меркурій опрацьовуватиме ваш сектор фінансів — у вас може змінитися дохід, або ви самі переглядатимете свої витрати. Швидше за все ви повернетеся до минулого заробітку, щоб покращити його і підняти ціни на свої послуги. Наприклад, візьмете собі курс підвищення кваліфікації або самі почнете викладати, за що братимете підвищену оплату.

Водолій

Ретроградний Меркурій приходить, щоб сфокусувати вас на бюджеті сім'ї та звернути увагу на прибутки вашого партнера. У вашому сімейному житті починається перегляд фінансів — ви почнете оформляти документи для отримання іпотеки, кредиту, або зважитеся на ремонт і доведеться по-іншому розподіляти сімейний бюджет. У вашій карті Меркурій управляє сектором особистого проєкту, а значить ви можете наважитися взяти великий капітал під розвиток свого особистого бізнесу.

Телець

Ретроградний Меркурій серйозно займатиметься вашим особистим бізнесом — у вашій натальній карті він відповідає за фінанси і буде в ретро-фазі в секторі власного проєкту. Це означає, що ви вирішите переглянути, скільки грошей вкладаєте в розвиток бізнесу. Також ви вирішите по-іншому витрачати гроші на дітей або кохану людину — ймовірно, ви вирішите приховувати частину фінансів або просто ретельно почнете «рахувати» гроші, що виділяються на вашу дитину.

Скорпіон

Ретроградний Меркурій до 15 вересня приноситиме у ваше життя серйозні питання щодо капіталу, який ви могли вкладати в якийсь інтернет-проект. Можливо, ви перерозподілятимете фінанси в цьому проєкті, або вам доведеться переглянути майбутні плани щодо його реалізації. Наприклад, якщо у вашому проєкті є гроші інвестора або кредитні гроші, то вам доведеться серйозно переглянути те, які витрати ви здійснюєте та наскільки вони ефективні.

Джерело