4 знаки Зодіаку, яких не затягнеш під вінець

У кого буквально алергія на шлюб?

Це, звичайно, не означає, що з представниками деяких знаків Зодіаку неможливо одружитися. Просто, швидше за все, доведеться докласти деяких зусиль, щоб привести їх до вівтаря, інформує Ukr.Media.

Таких знаків Зодіаку чотири, і до кожного з них потрібний свій підхід.

Стрілець

Стрілець — знак Зодіаку, відомий своєю жагою свободи і безмежними рівнинами, якими можна безперервно скакати верхи. Він має імпульсивний і пристрасний темперамент, з ним весело, але він прагне уникнути відповідальності, щоб повернутися у свій дикий стан. Щоб закохати в себе людину, народжену під цим Знаком, вам доведеться бути таким самим незалежним і диким.

Скорпіон

Романтичний, пристрасний та майстер флірту, якщо вірити зіркам. Але цей водний знак стримано ставиться до перспективи шлюбу. Виною тому Плутон, який призводить до меланхолійного темпераменту і часом неправильного поводження у відносинах. Наближатися до Скорпіона м'яко і тактовно — найкращий спосіб достукатися до його серця.

Лев

Марнославний вогненний знак, в якому домінує Марс, демонструє примхливий і запальний темперамент. Вони люблять завоювання і дозволять іти до вівтаря тільки в тому разі, якщо їх партнер зможе стимулювати їх щодня, не впадаючи при цьому в рутину.

Водолій

Бунтарський до глибини душі — цей повітряний знак, у якому домінує Уран, живе заради свободи і порушує правила, щоб сказати «ні» монотонності. Крім того, будучи дуже розумним знаком, вони рідко розчиняються у закоханості. Щоб пом'якшити Водолія, потрібен час і дуже сильне почуття гумору.

Джерело