3 знаки Зодіаку, у яких будуть різкі зміни у фінансах через Повний місяць у Леві 25 січня

Чому Плутон змінюватиме фінансові потоки і на кому це позначиться найбільше.

У січні 2024 року Плутон та Сонце вперше з 18 століття з'єднуються у знаку Водолій, що може сильно вплинути на зарплати та великі фінанси багатьох людей. Вся річ у тім, що астрологічно Плутон є господарем великих ресурсів та капіталів: іпотека, кредити та спадщина якраз йдуть під його керівництвом, інформує Ukr.Media.

А ось Сонце у свою чергу управляє щастям, радістю та особистою життєвою силою людини, а значить для багатьох поєднання цих двох точок може принести раптові та фундаментальні події.

Козеріг

Сонце і Плутон з'єднуються у вашому секторі фінансів, при цьому Сонце управляє вашим будинком великих капіталів, а значить ви раптово можете опанувати спадщину (наприклад, від літнього родича) або у ваш проєкт вкладуть велику суму. Також начальство може сильно підвищити вам зарплату або виплатити суму страховки.

Рак

Сонце є управителем вашого будинку доходів, але з'єднання з Плутоном відбувається у секторі спадщини та іпотеки. Це означає, що ви можете наважитися взяти велику суму в банку або вам перейде у спадок чийсь капітал. Крім того, ви можете вдало отримати суму як компенсацію або у зв'язку з податковим вирахуванням.

Терези

Плутон управляє вашим домом доходів, але з'єднується із Сонцем у секторі особистого бізнесу. Ви можете зважитися на відкриття проєкту або ваш бізнес принесе вам велике замовлення однією сумою.

Джерело