3 червня графіки відключення світла діятимуть в Україні всю добу – Суспільство

3 червня графіки відключення світла діятимуть в Україні всю добу - Суспільство

Фото: Getty Images

Новий робочий тиждень почнеться для всієї України з цілодобових погодинних відключень світла. Про це повідомило Укренерго у своїх соціальних мережах.

– Завтра, 3 червня, з 00:00 та впродовж доби по всій території України для кожної області будуть діяти ліміти на споживання електроенергії. При перевищенні лімітів обленерго можуть застосовувати для промислових та побутових споживачів графіки погодинних відключень. Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури, які виконують функції життєзабезпечення населення, не обмежується, – розповіли в компанії.

Київська міська військова адміністрація повідомила, що виділених Укренерго лімітів вистачить забезпечити приблизно 80% потреб Києва.

На 2 червня Укренерго анонсувало погодинні відключення світла по всій Україні з 18:00. У неділю компанія також попереджала про застосування аварійних відключень, але незабаром їх скасували.

Як зберегти свіжість продуктів без холодильника: яйця натираємо жиром, а м’ясо засолюємо. Чому ми гостро реагуємо на відключення світла та що з цим робити: поради психолога.
Джерело